Centralny odkurzacz - co to jest?

System centralnego odkurzacznia Cyclo Vac jest: wydajny, łatwy w użytkowaniu i prosty w instalacji. Kompletny system zawiera szereg bardzo przydatnych akcesoriów: szufelkę automatyczną, system chowanego węża Retraflex, gniazda ssące - wszystko, czego potrzebujesz aby uzyskać jak największą wydajnośc Twojego odkurzacza Cyclo Vac!

Odkurzacz centralny montowany jest na stałe w jednym miejscu, możliwe jest więc użycie znacznie mocniejszych silników i turbin niż w tradycyjnych odkurzaczach przenośnych. Dzięki temu Twój Cyclo Vac jest znacznie wydajniejszy, a sprzątanie szybsze i łatwiejsze.

 

Instalacja systemu centralnego odkurzania Cyclo Vac

Montaż systemu centralnego odkurzania można łatwo wykonać podczas budowy domu lub remontu domu istniejącego. Różne technik projektowania, montażu a także mnogośc elementów instalacyjnych pozwalają na instalację w każdym domu. W celu zaprojektowania i montażu instalacji zwróć się do jednego z naszych oficjalnych dystrybutorów. 

Zasada działania systemu centralnego odkurzania jest bardzo prosta: Gniazda rozlokowane w newralgicznych punktach Twojego domu połączone są systemem rur biegnących w ścianach i podłogach. Wszystkie gniazda ssące podłączone są do odkurzacza centralnego za pomocą nisko napięciowego przewodu, aby zapewnić, że odkurzacz włączy się za każdym razem w momencie kiedy włozysz końcówkę węża do gniazda ssącego, lub przesuniesz przycisk na rekojeści węża na pozycję "ON(włączony)".

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ