Nowe logo Cyclovac

Świat ciągle się zmienia, marka Cyclovac musi podążać za trendami, dostosowywać się i reagować. W związku z tym zaktualizowane zostało logo naszej marki. Zmiany te reprezentują nowy obraz, który jest bardziej wyrafinowany, współczesny i przejrzysty. Ekspansja marki jest niezaprzeczalna, wciąż dążymy do innowacji i tworzymy nowe platformy, aby lepiej Cię wspierać. Te zmiany to dopiero początek, kolejne dopiero nadejdą.

W tym roku świętujemy 60 rocznicę producenta odkurzaczy Cyclovac.

*W zależności od stanów magazynowych na produktach Cyclovac może występować nowe lub poprzednie logo.

Historia sukcesu Trovac Industries

Rok 1960

Założenie w Kanadzie przez Pana Jacques Bruneau, eksperta z zakresu centralnego odkurzania firmy Les Industries Trovac Ltee (ITL). Od samego początku swojego istnienia firma ta skupiała się głównie na produkcji i dystrybucji odkurzaczy centralnych.

Rok 1976

Wprowadzenie na rynek odkurzaczy centralnych marki Cyclovac w charakterystycznym ciemno-czerwonym (burgundowym) kolorze obudowy. Produkty te wyróżniały się bardzo dużą wydajnością i niezawodnością, a także niskim poziomem emitowanego hałasu. Każdy wprowadzony na rynek kolejny model poprawiał te parametry, co sprawiło że na przestrzeni lat produkty ITL stały się synonimem wysokich standardów produkcji, niespotykanej jakości i niezawodności. Standardy te obowiązują do dnia dzisiejszego.

Lata 1989 – 1990

Międzynarodowa ekspansja marki Cyclovac. Otwarcie centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej, a także w Treffieux, we Francji. Produkty Cyclovac od zawsze były sprzedawane i instalowane za pośrednictwem wysoce wykwalifikowanej sieci dystrybucji. Gwarantuje to perfekcyjne rozpoznanie potrzeb klienta, wsparcie techniczne, montaż i skuteczny serwis.

Lata 1997 - 2002

Gwałtowny rozwój firmy sprawił, że wybudowano nową fabrykę w miejscowości Blainville, Quebec, tym samym zwiększając powierzchnię produkcyjną z 3000m2 do 7000m2. Podobne rozbudowy nastąpiły we wszystkich zagranicznych placówkach.

Rok 2006

Wprowadzenie na rynek pierwszego systemu chowanego węża w ścianie Retraflex.

Rok 2009

Wprowadzenie innowacyjnego systemu Data Sync. Trovac jest pierwszą firmą, która wdrożyła system DataSync w swoich odkurzaczach centralnych. Technologia ta pozwala dobrać poziom mocy do czyszczonych powierzchni, co pozwala zaoszczędzić do 20% energii i wydłuża żywotność silnika.

Rok 2011

Wprowadzenie na rynek WallyFlex, kompaktowego systemu zarządzania wężem ssącym, bardzo praktycznego akcesorium uzupełniającego system centralnego odkurzania.

Rok 2012

Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego w Kansas City, USA.

Obecnie

Prezesem i właścicielem firmy jest Pan Marc Bruneau, syn Pana Pana Jacques Bruneau. Les Industries Trovac Ltee pozostaje więc firmą rodzinną, której sukces opiera się na innowacyjności oraz jakości oferowanych produktów oraz usług. Ta zwycięska receptura uczyniła z ITL największego producenta odkurzaczy centralnych w Kanadzie i na świecie.

RETRAFLEX

Rewolucyjny system chowanego węża nowej generacji pozwalający ukryć w ścianie nawet do 18 metrów węża ssącego.

WALLY FLEX

Poręczny i zawsze na swoim miejscu. Wally flex to niezbędne narzędzie do szybkiego czyszczenia.

DATASYNC

Technologia DataSync to krok w kierunku odpowiedzialnego i mądrego zarządzania energią elektryczną.