Centralny odkurzacz – co to jest?

System centralnego odkurzacznia Cyclo Vac jest: wydajny, łatwy w użytkowaniu i prosty w instalacji. Kompletny system zawiera szereg bardzo przydatnych akcesoriów: szufelkę automatyczną, system chowanego węża Retraflex, gniazda ssące – wszystko, czego potrzebujesz aby uzyskać jak największą wydajnośc Twojego odkurzacza Cyclo Vac!

Odkurzacz centralny montowany jest na stałe w jednym miejscu, możliwe jest więc użycie znacznie mocniejszych silników i turbin niż w tradycyjnych odkurzaczach przenośnych. Dzięki temu Twój Cyclo Vac jest znacznie wydajniejszy, a sprzątanie szybsze i łatwiejsze.

Instalacja systemu centralnego odkurzania Cyclo Vac

Montaż systemu centralnego odkurzania można łatwo wykonać podczas budowy domu lub remontu domu istniejącego. Różne technik projektowania, montażu a także mnogośc elementów instalacyjnych pozwalają na instalację w każdym domu. W celu zaprojektowania i montażu instalacji zwróć się do jednego z naszych oficjalnych dystrybutorów. 

Zasada działania systemu centralnego odkurzania jest bardzo prosta: Gniazda rozlokowane w newralgicznych punktach Twojego domu połączone są systemem rur biegnących w ścianach i podłogach. Wszystkie gniazda ssące podłączone są do odkurzacza centralnego za pomocą nisko napięciowego przewodu, aby zapewnić, że odkurzacz włączy się za każdym razem w momencie kiedy włożysz końcówkę węża do gniazda ssącego, lub przesuniesz przycisk na rękojeści węża na pozycję “ON(włączony)”.

logo-datacync

DATASYNC

Technologia DataSync to krok w kierunku odpowiedzialnego i mądrego zarządzania energią elektryczną.

logo-wallyflex

WALLY FLEX

Poręczny i zawsze na swoim miejscu. Wally flex to niezbędne narzędzie do szybkiego czyszczenia.

logo-retraflex

RETRAFLEX

Rewolucyjny system chowanego węża nowej generacji pozwalający ukryć w ścianie nawet do 18 metrów węża ssącego.