Centralny odkurzacz – co to jest?

Zasada działania systemu centralnego odkurzania jest bardzo prosta. Gniazda rozlokowane w newralgicznych punktach Twojego domu połączone są systemem rur biegnących w ścianach i podłogach. Wszystkie gniazda ssące podłączone są do odkurzacza centralnego za pomocą nisko napięciowego przewodu. Włączenie odkurzacza odbywa się poprzez włożenie końcówki węża do gniazda lub dopiero po przesunięciu przycisku na jego rękojeści w pozycję „ON”. Powietrze, które jest zassane podczas odkurzania zostaje trwale usunięte z pomieszczenia a zanieczyszczenia osadzają się w pojemniku lub worku filtracyjnym. Odkurzacz centralny CycloVac skutecznie usuwa wszystkie alergeny, roztocza i inne bakterie o średnicy poniżej 0,3 mikrona wraz ze zużytym powietrzem na zewnątrz budynku.  W rezultacie użytkownicy centralnych odkurzaczy cieszą się czystym i zdrowym powietrzem w swoim domu.

System centralnego odkurzania CycloVac jest wydajny, łatwy w użytkowaniu oraz prosty w instalacji. Kompletny system zawiera szereg bardzo przydatnych akcesoriów. Między innymi szufelkę automatyczną, system zarządzania wężem ssącym Wally Flex, tradycyjne gniazda ssące jak i system chowanego węża Retraflex. Wszystko czego potrzebujesz aby uzyskać jak największą wydajność Twojego odkurzacza CycloVac!

Odkurzacz centralny montowany jest na stałe w jednym miejscu dlatego możliwe jest więc użycie znacznie mocniejszych silników i turbin niż w tradycyjnych odkurzaczach przenośnych. Dzięki temu Twój CycloVac jest znacznie wydajniejszy, a sprzątanie szybsze i łatwiejsze.

Instalacja systemu centralnego odkurzania CycloVac

Montaż systemu centralnego odkurzania można łatwo wykonać podczas budowy domu lub remontu domu istniejącego. Różne techniki projektowania, montażu a także mnogość elementów instalacyjnych pozwalają na instalację w każdym domu. W celu zaprojektowania i montażu instalacji zwróć się do jednego z naszych oficjalnych dystrybutorów w Twoim regionie

NOWE LOGO CYCLOVAC

Prezentujemy zaktualizowane logo Cyclovac oraz historię sukcesu firmy Trovac ITL, która obchodzi swoje 60-lecie.

RETRAFLEX

Rewolucyjny system chowanego węża nowej generacji pozwalający ukryć w ścianie nawet do 18 metrów węża ssącego.

WALLY FLEX

Poręczny i zawsze na swoim miejscu. Wally flex to niezbędne narzędzie do szybkiego czyszczenia.

DATASYNC

Technologia DataSync to krok w kierunku odpowiedzialnego i mądrego zarządzania energią elektryczną.