Innowacja, która uczyni twoje życie łatwiejszym.

Jedyny w swoim rodzaju system chowanego węża. Wąż Retraflex chowa się wewnątrz instalacji ssącej, bez potrzeby stosowania żadnych dodatkowych mechanizmów i urządzeń! Rozwiązanie pozwala optymalnie wykorzystać system centralnego odkurzania.

Doskonałe rozwiązanie do prostego i efektywnego sprzątania.

Retraflex to wąż ssący, który może być dosłownie w ciągu kilku sekund zassany do wewnątrz ściany dzięki sile ssącej odkurzacza centralnego. Szybkie sprzątanie niewygodnych zanieczyszczeń jest teraz niezwykle proste. Twoje codzienne rutynowe nawyki sprzątania zostaną zrewolucjonizowane dzięki dostępności odkurzacza centralnego i szybkości jego użycia.

  • Prosty w użyciu

Z wężem ssącym, który zawsze pozostaje w zasięgu ręki, sprzątanie staje się dziecięcą zabawą. Dzięki sile ssącej odkurzacza centralnego można go wygodnie przechowywać w ścianie, wewnątrz instalacji ssącej

  • Szybkość

W każdej chwili możesz wyciągnąć wąż o wymaganej długości a po zakończonym sprzątaniu po prostu, w ciągu kilku sekund zassać go do wewnątrz ściany i po kłopocie, brud zniknął!

  • Gwarancja jakości

Retraflex to jedyny system zaprojektowany i przeznaczony do europejskich technologii budowania domów. Elementy systemu Retraflex podlegają pełnej 2-letniej gwarancji.

  • Efektywność

Wąż ssący w każdym gnieździe sprawia, że odkurzacz centralny jest szybko dostępny, bez potrzeby przynoszenia zwoju węża jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych instalacji. Możesz w dowolnej chwili go używać, ograniczając czas potrzebny na sprzątanie do minimum. Retraflex to rozwiązanie idealne do codziennego usuwania wszelkich zanieczyszczeń, co pozwala utrzymać Twój dom w czystości. Dzięki Retraflex masz więcej czasu dla siebie.

  • Prosta instalacja

Wyposażenie Twojego nowego domu w system chowanego węża Retraflex jest niezwykle proste. Wystarczy skontaktować się z profesjonalnym instalatorem odkurzaczy centralnych, który przekaże wszystkie niezbędne informacje lub sam wykona instalację ssącą

NOWE LOGO CYCLOVAC

Prezentujemy zaktualizowane logo Cyclovac oraz historię sukcesu firmy Trovac ITL, która obchodzi swoje 60-lecie.

WALLY FLEX

Poręczny i zawsze na swoim miejscu. Wally flex to niezbędne narzędzie do szybkiego czyszczenia.

DATASYNC

Technologia DataSync to krok w kierunku odpowiedzialnego i mądrego zarządzania energią elektryczną.

Zobacz jak działa Retraflex

Po prostu wyciągnij wąż o wymaganej długości a następnie przyłącz rękojeść z rurą i wybraną szczotką.

Pociągnij za czarną dźwignię aby zablokować wąż w wybranym położeniu i włączyć odkurzacz centralny.

Popchnij czarną dźwignię aby odblokować wąż ssący.

Odłącz rękojeść i zatkaj ręką otwór rury ssącej co spowoduje, że wąż samoczynnie schowa się do instalacji.

Zamknij drzwiczki w celu wyłączenia systemu centralnego odkurzania.

Podczas gdy odkurzacz pracuje, można go w każdej chwili wyłączyć i włączyć wysuwając i chowając przełącznik ON/OFF bez zwalniania węża z blokady.