• Klucz do dobrego samopoczucia

Nasze wyjątkowe systemy filtracji pozwalają użytkownikom codziennie cieszyć się niespotykanie czystym powietrzem. Nasze odkurzacze wyposażone są w rozwiązania technologiczne zaprojektowane dla podnoszenia komfortu życia. Bogata oferta akcesoriów do sprzątania pozwala zapewnić optymalne wykorzystanie naszych systemów.

  • Renomowana niezawodność

Nie ważne czy chodzi o sposób filtracji, wydajność i moc silnika czy stopień wyciszenia, w każdej z tych kwestii CycloVac zyskał miano światowego lidera oferując najwyższej jakości produkty o renomowanej niezawodności.

odkurzacz centralny Cyclo Vac
  • Niezwykła gwarancja

Jakość zastosowanych komponentów i dbałość o procesy produkcyjne sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować dożywotnią gwarancję na obudowę naszych urządzeń. Na silniki i podzespoły elektryczne aż do 25 lat gwarancji, a także do 5 lat gwarancji na akcesoria do sprzątania.

  • Fachowa wiedza profesjonalistów

Prawie 60 lat badań i doświadczeń sprawiło, że dzisiaj CycloVac to lider w zakresie innowacyjności i nowatorskich rozwiązań. Ma to swoje odzwierciedlenie w bogatej ofercie produktowej.

  • Najwyższa jakość

CycloVac to szeroki wybór najwyższej jakości produktów podnoszących komfort życia i pozwalającym użytkownikom na korzystanie z niebywale czystego powietrza. Dzięki unikalnej jakości użytych podzespołów i nowatorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym możemy zapewnić niespotykaną trwałość i wydajność naszych urządzeń. Zaangażowanie naszego zespołu sprawia, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych klientów.

  • Indywidualna obsługa

Nie każdy ma takie same potrzeby lub podobne oczekiwania. Za punkt honoru obraliśmy sobie zapewnienie każdemu indywidualnej i spersonalizowanej obsługi.

odkurzacz centralny