• Klucz do dobrego samopoczucia

Nasze wyjątkowe systemy filtracji pozwalają użytkownikom codziennie cieszyć się niespotykanie czystym powietrzem. Nasze odkurzacze wyposażone są w rozwiązania technologiczne zaprojektowane dla podnoszenia komfortu życia, a bogata oferta akcesoriów do sprzątania pozwala zapewnić optymalne wykorzystanie naszych systemów.

  • Renomowana niezawodność

Nie ważne czy chodzi o sposób filtracji, wydajność i moc silnika czy stopień wyciszenia, w każdej z tych kwestii Cyclo Vac zyskał miano światowego lidera oferując najwyższej jakości produkty o renomowanej niezawodności.

  • Niezwykła gwarancja

Jakość zastosowanych komponentów i dbałość o procesy produkcyjne sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować dożywotnią gwarancję na obudowę naszych urządzeń oraz nawet do 25 lat gwarancji na silniki i podzespoły elektryczne, a także do 5 lat gwarancji na akcesoria do sprzątania.

  • Fachowa wiedza profesjonalistów

Prawie 60 lat badań i doświadczeń sprawiło, że dzisiaj Cyclo Vac to lider w zakresie innowacyjności i nowatorskich rozwiązań, co ma swoje odzwierciedlenie w bogatej ofercie produktowej.

  • Najwyższa jakość

Cyclo Vac to szeroki wybór najwyższej jakości produktów podnoszących komfort życia i pozwalającym użytkownikom na korzystanie z niebywale czystego powietrza. Dzięki unikalnej jakości użytych podzespołów i nowatorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym możemy zapewnić niespotykaną trwałość i wydajność naszych urządzeń, a zaangażowanie naszego zespołu sprawia, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych klientów.

  • Indywidualna obsługa

Nie każdy ma takie same potrzeby lub podobne oczekiwania, dlatego obraliśmy sobie za punkt honoru zapewnienie każdemu indywidualnej i spersonalizowanej obsługi.